O nás

 PALMA TOUR cestovní agentura

Cestovní agentura PALMA TOUR byla založena v dubnu 1996. V současné době tedy můžeme hovořit o patnáctiletých zkušenostech se zajišťováním zájezdů do celého světa. Svým klientům se snažíme poskytnout tu nejkvalitnější dovolenou za skvělé ceny.

V naší nabídce rovněž najdete prodej vstupenek na nejrůznější divadelní představení, koncerty a další akce distribuované společností  Ticketportal či prodej letenek do celého světa. Jako vedlejší činnost dále nabízíme průvodcovské služby, výuku a tlumočení z cizích jazyků ( španělština, angličtina, němčina ).

Cestovní agentura Palma Tour preferuje individuální přístup ke každému klientovi. Navštivte nás a my Vám rádi každý den nabídneme nejaktuálnější zájezdy.

Na těchto stránkách najdete širokou nabídku zájezdů českých touroperátorů, ale i německých cestovních kanceláří. Konečnou cenu zájezdu Vám vždy rádi zkalkulujeme.

Hlavním cílem naší cestovní agentury i nadále je, aby zákazníci byli maximálně spokojeni se svou dovolenou a aby se k nám i v příštích letech vraceli. Tomu podřizujeme celou naši činnost.

                                                                                Kolektiv cestovní agentury PALMA TOUR

Údaje o firmě:

CA PALMA TOUR, SOKOLSKÁ 294, 470 01 ČESKÁ LÍPA,

TEL/FAX: +420 487 525 646, E-MAIL: palma.tour@iol.cz

Jednatel a majitel: Mgr. JANA KOUTSKÁ